Relacje Inwestorskie

Tel.: (+48) 22 856 66 14    Fax: (+48) 22 856 66 66
Kontakt dla inwestorów
Dział Relacji z Inwestorami
ul. Wiertnicza 166
02-952 Warszawa

e-mail:
investor-relations@tvn.pl

Czym się zajmujemy

Data publikacji: 22 sierpnia 2012 Data aktualizacji: 17 lutego 2016

Jesteśmy wiodącym nadawcą telewizyjnym w Polsce. W chwili obecnej posiadamy i obsługujemy dwanaście należących do nas kanałów telewizyjnych różniących się formami dystrybucji.

Zajmujemy się nadawaniem trzech niekodowanych kanałów bezpłatnych (FTA - free-to-air): TVN, TVN 7 oraz TTV oraz dziewięciu płatnych kanałów tematycznych TVN 24, TVN Meteo Active, TVN Turbo, iTVN, iTVN Extra, TVN Style, TVN24 Biznes i Świat, TVN Fabuła i NTL Radomsko.

 • TVN jest naszym głównym, ogólnodostępnym kanałem, uznawany jest na polskim rynku za wiodącego nadawcę w zakresie niezależnych programów informacyjnych oraz rozrywkowych.
 • TVN 7 jest programem rozrywkowym, którego oferta programowa stanowi uzupełnienie oferty programowej TVN. TVN 7 emituje filmy fabularne, seriale i teleturnieje.
 • TTV jest naszym najmłodszym kanałem o profilu społeczno-interwencyjnym, którego współwłaścicielem i współproducentem jest TVN. Kanał TTV został uruchomiony 2 stycznia 2012 r.
 • TVN 24 jest pierwszym całodobowym kanałem informacyjnym w Polsce.
 • TVN Meteo Active to kanał poświęcony aktywnemu i zdrowemu stylowi życia oraz rekreacji, tematyce fitness i racjonalnemu odżywianiu, który powstał po przekształceniu TVN Meteo - pierwszego w kraju całodobowego kanału o pogodzie.
 • TVN Turbo to kanał tematyczny skierowany do mężczyzn.
 • TVN Style jest kanałem tematycznym skierowanym do kobiet, skupiającym się na tematyce zdrowia i urody.
 • iTVN to kanał skierowany do Polaków mieszkających za granicą. Kanał dostępny jest w Europie, Ameryce Północnej i Australii.
 • iTVN Extra jest drugim kanałem telewizyjnym TVN skierowanym do Polaków zamieszkałych za granicą. Kanał oferuje programy o profilu rozrywkowym, lifestylowym, aktualności, wiadomości biznesowe i zagraniczne.
 • TVN24 Biznes i Świat jest kanałem informacyjnym o tematyce biznesowej i międzynarodowej.
 • TVN Fabuła to kanał z bogatą ofertą filmowo - serialową. Emituje popularne seriale i hity filmowe z portfolio TVN oraz codzienne autorskie programy adresowane do miłośników kina.
 • NTL Radomsko jest lokalnym kanałem telewizyjnym adresowanym do mieszkańców Radomska i okolic.

Nasze kanały telewizyjne wzajemnie zwiększają swoją efektywność operacyjną poprzez dzielenie się treściami programowymi, infrastrukturą i know-how.

Uruchomiliśmy również player.pl, internetową platformę wideo na żądanie, dzięki której użytkownicy mają dostęp do największej biblioteki seriali, show i programów produkowanych przez TVN (lub w naszym imieniu) emitowanych na głównej antenie naszej stacji oraz w naszych kanałach tematycznych a także do produkcji zewnętrznych oraz do treści produkowanych wyłącznie na potrzeby serwisu player.pl”

. player.pl jest odpowiedzią na zmieniający się sposób konsumpcji treści telewizyjnych. Nawet jeśli Polska jest na początku ścieżki wzrostu w nielinearnej eksploatacji treści player.pl jest doskonałym narzędziem do pokrycia tego segmentu rynku w nadchodzącej przyszłości.

Ponadto, posiadamy szeroką ofertę produktów online:

 • tvn.pl - cały TVN w jednym miejscu. Zawiera informacje o ulubionych serialach, programach i gwiazdach TVN, a także newsy show-biznesowe z modą, urodą, kinem i rozrywką na czele. Zapewnia bieżący dostęp do odcinków ulubionych seriali i show.
 • veedo.pl - rozrywkowy portal wideo prezentujący niezwykłe talenty, wyjątkowe wydarzenia oraz hity internetu z całego świata. Umożliwia użytkownikom dodawanie filmów, przez co stanowi doskonałą platformę do prezentacji i promocji wyjątkowych talentów. Zawiera także najciekawsze krótkie filmy wideo z polskich i zagranicznych mediów. Użytkownicy mogą ocenić każdy materiał przy pomocy unikalnych stickerów opisujących emocje związane z obejrzanym filmem.
 • tvn24.pl - portal informacyjny z największą ilością wideo, łączący efektywnie tekst i obraz, będący liderem w swojej kategorii.
 • tvnmeteo.pl - najnowocześniejszy portal pogodowy w Polsce. Tworzony przez profesjonalną redakcję, internautów i widzów zainteresowanych tematyką meteo. Umożliwia sprawdzenie pogody w ponad 80 tys. miejsc w kraju i na świecie.
 • tvnwarszawa.pl - projekt medialny poświęcony Warszawie. Koncentruje się na życiu stolicy i jej mieszkańców, oferuje wysokiej jakości treści o charakterze informacyjnym i rozrywkowym.
 • Kontakt24.pl - serwis internetowy promujący ideę dziennikarstwa obywatelskiego, zapewniający jego użytkownikom realny wpływ na treści relacjonowane przez telewizję TVN24 i portal TVN24.pl.

Jesteśmy właścicielem spółki TVN Media – największego biura sprzedaży reklam w Polsce. Premium TV jest częścią TVN Media specjalizującą się w oferowaniu komercyjnej reprezentacji wobec nadawców telewizyjnych.

Działamy również w segmencie telesprzedaży poprzez Telezakupy Mango 24, jedyny całodobowy kanały poświęcony telesprzedaży w Polsce.

We współpracy z Grupą Canal+ S.A. jesteśmy operatorem wiodącej platformy płatnej telewizji Premium w Polsce cyfrowej satelitarnej platformy nC+, która oferuje technologicznie zaawansowane usługi płatnej telewizji. Grupa posiada 32% udziałów w platformie nC+.

Grupa TVN w swojej działalności w segmencie online jest partnerem Ringier Axel Springer Media AG (“RAS”), który poprzez Grupę Onet.pl S.A. jest operatorem Onet.pl – wiodącego portalu internetowego w Polsce oferującego takie usługi jak: OnetVOD, Zumi.pl, Sympatia.pl, OnetBlog i OnetLajt. Grupa posiada 25% udziałów w Grupie Onet.pl S.A.